Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Żołnierze wyklęci” na muralu w Kraśniku

Utworzony przez dziadek, 22 września 2013 r. o 14:19 Powrót do artykułu
  Prawie 10lat po wojnie Wiktor robi skok na kasę i nazywają to tak Dlaczego dzisiaj nie ma ani jednego takiego bohataera ? Przecież można założyć organizację zbrojną zwalczającą zwolenników kaszubskiego żyda i robić akcje zaopatrzeniowe na stacjach paliw, w geesach, marketach i u bogatych platformersów. Skoro 10 lat po wojnie to bohatertstwo, no to teraz tym bardziej.Robić dalej sądy polowe i rozstrzeliwać nawet podejrzanych o współpracę z kaszubskim żydem. Ale jak widać same cioty wyśpiewują peany w necie... na tyle ich stać.
Bo nie ma BUCU czytelnego przywódcy,wszystko jest rozdrobnione,jak tylko się taki pojawi to NARÓD znowu powstanie i przegoni całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie ma BUCU czytelnego przywódcy,wszystko jest rozdrobnione,jak tylko się taki pojawi to NARÓD znowu powstanie i przegoni całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno.
Zgodzę się czerwoni to zaraza ale bandyci z NSZ i WiN to jeszcze gorsze bydło. Mordowali bogu ducha niewinnych chłopów za to tylko że im wódy na kaca nie chcieli dać. Strzelali też do polaków którzy im się nie podobali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało wymordowano czerwonych szmat, sowieckich kolaborantów, pachołków Stalina. za mało. W tej chwili, przy stanie obecnej wiedzy historyków gloryfikować Armię Ludową mogą tylko osoby chore psychiczne, lub zatwardziały partyjny beton, aparatczycy. Czytając to forum można do takiego wniosku dojść - piszą tu dzieci/ wnuki komunistycznych aparatczyków, których 25 lat temu siłą oderwano od koryta ! Gdy inni ledwo wiązali koniec z końcem, a takie towary jak papier toaletowy czy pasta do zębów były tzw. "towarem luksusowym", oni czerpali profity z tego, że ich krewni byli towarzyszami w PZPR, organizacji przestępczej, która gnoiła własny Naród. Dobry komunista to martwy komunista: "A na drzewach obok liści, będą wisieć komuniści"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało wymordowano czerwonych szmat, sowieckich kolaborantów, pachołków Stalina. za mało. W tej chwili, przy stanie obecnej wiedzy historyków gloryfikować Armię Ludową mogą tylko osoby chore psychiczne, lub zatwardziały partyjny beton, aparatczycy. Czytając to forum można do takiego wniosku dojść - piszą tu dzieci/ wnuki komunistycznych aparatczyków, których 25 lat temu siłą oderwano od koryta ! Gdy inni ledwo wiązali koniec z końcem, a takie towary jak papier toaletowy czy pasta do zębów były tzw. "towarem luksusowym", oni czerpali profity z tego, że ich krewni byli towarzyszami w PZPR, organizacji przestępczej, która gnoiła własny Naród. Dobry komunista to martwy komunista: "A na drzewach obok liści, będą wisieć komuniści"
JUDE??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo nie ma BUCU czytelnego przywódcy,wszystko jest rozdrobnione,jak tylko się taki pojawi to NARÓD znowu powstanie i przegoni całe to czerwone,komunistyczno-konfidenckie łajno.
  Właśnie znalazłam hymn wyklętych. Coś się szykuje. [media] http://www.youtube.com/watch?v=KymgJPVQphk [/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie znalazłam hymn wyklętych. Coś się szykuje.
[media] http://www.youtube.com/watch?v=0exndjRGdiw [/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie znalazłam hymn wyklętych. Coś się szykuje. [media] ######://www.youtube.com/watch?v=KymgJPVQphk [/media]
Dobre  :P  Dobre :P  To jest właśnie hymn żołnierzy wyklętych :P I nawet zaczyna się słowami " Wyklęty powstań ludu" :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało wymordowano czerwonych szmat, sowieckich kolaborantów, pachołków Stalina. za mało. W tej chwili, przy stanie obecnej wiedzy historyków gloryfikować Armię Ludową mogą tylko osoby chore psychiczne, lub zatwardziały partyjny beton, aparatczycy. Czytając to forum można do takiego wniosku dojść - piszą tu dzieci/ wnuki komunistycznych aparatczyków, których 25 lat temu siłą oderwano od koryta ! Gdy inni ledwo wiązali koniec z końcem, a takie towary jak papier toaletowy czy pasta do zębów były tzw. "towarem luksusowym", oni czerpali profity z tego, że ich krewni byli towarzyszami w PZPR, organizacji przestępczej, która gnoiła własny Naród. Dobry komunista to martwy komunista: "A na drzewach obok liści, będą wisieć komuniści"
  Komuniści nie wiszą, a na dodatek wykupili waszą solidarnościową fabrykę w Kraśniku :P Zachód was opuścił, jak we wrześniu 1939r., jak po wojnie podpisując traktaty z komunistami, jak zawsze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyklęty, powstań ludu ziemi, Powstańcie, których dręczy głód, Myśl nowa blaski promiennymi Powiedzie nas na bój, na trud. Przeszłości ślad dłoń nasza zmiata, Przed ciosem niechaj tyran drży! Ruszymy z posad bryłę świata, Dziś niczym, jutro wszystkim my!refren Bój to będzie ostatni, Krwawy skończy się trud, Gdy związek nasz bratni Ogarnie ludzki ród. Nie nam wyglądać zmiłowania Z wyroków bożych, z pańskich spraw. Z własnego prawa bierz nadania I z własnej woli sam się zbaw! Niech w kuźni naszej ogień bucha, Zanim ostygnie - przekuj w stal, By łańcuch spadł z wolnego ducha, A dom niewoli zniszcz i spal! Bój to będzie ostatni... Rządzący światem samowładnie Królowie kopalń, fabryk, hut Tym mocni są, że każdy kradnie Bogactwa, które stwarza lud. W tej bandy kasie ogniotrwałej Stopiony w złoto krwawy pot. Na własność do nas przejdzie cały, Jak należności słusznej zwrot. Bój to będzie ostatni... Dziś lud roboczy wsi i miasta W jedności swojej stwarza moc, Co się po ziemi wszerz rozrasta, Jak świt łamiący wieków noc... Precz darmozjadów rodzie sępi! Czyż nie dość żerów z naszych ciał? Gdy lud wam krwawe szpony stępi, Dzień szczęścia będzie wiecznie trwał.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za mało wymordowano czerwonych szmat, sowieckich kolaborantów, pachołków Stalina. za mało. W tej chwili, przy stanie obecnej wiedzy historyków gloryfikować Armię Ludową mogą tylko osoby chore psychiczne, lub zatwardziały partyjny beton, aparatczycy. Czytając to forum można do takiego wniosku dojść - piszą tu dzieci/ wnuki komunistycznych aparatczyków, których 25 lat temu siłą oderwano od koryta ! Gdy inni ledwo wiązali koniec z końcem, a takie towary jak papier toaletowy czy pasta do zębów były tzw. "towarem luksusowym", oni czerpali profity z tego, że ich krewni byli towarzyszami w PZPR, organizacji przestępczej, która gnoiła własny Naród. Dobry komunista to martwy komunista: "A na drzewach obok liści, będą wisieć komuniści"
Spadkobiercami całego tego czerwonego komunistyczno-konfidenckiego łajna POzostali teraz w PO,PSL,i SLD i z to są teraz rzeczywiści wrogowie naszego Narodu i to bydło czerwone należy zwalczać i tępić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chińczyki czerwone nas zalewajo tu i teraz i nic nie robicie, nie nawołujecie do wieszania, rozstrzeliwania....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chińczyki czerwone nas zalewajo tu i teraz i nic nie robicie, nie nawołujecie do wieszania, rozstrzeliwania....
Chińczyki to mały pikuś w porównaniu z tym naszym pazernym,złodziejskim,czerwonym,konfidenckim bydłem. Widziałeś lub słyszałeś kiedykolwiek o jakiejś aferze w Chinach ??  tam by łeb od razu upierd olili bez jakiejkolwiek komisji śledczej !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego nie trzeba gloryfikować i stawiać pomników " wyklętym" tylko uświadamiać ludzi , że to była banda morderców, gwałcicieli, nierobów, szumowin, którym niech chciało się pracować gdyż nigdy tej pracy nie byli nauczeni. Prymitywy szwendali się po lesie a jak im żarcia zbrakło to zabierali ostatni kawałek chleba gospodarzom,którzy ledwo wiązali koniec z końcem. Na szacunek zasługuje rotmistrz Pilecki, gen. Fieldorf ( Nil) a nie ta zgraja opijusów z lasu.  Oczywiście nie popieram  komuchów bo tam też wiele mend było.
Trochę przesadziłęś z tymi epitetami ale... Odwet na komuchach mordercach rozumiem, ale zabijanie chłopów podporządkowujących się nowej władzy, czy też zabijanie zwykłych urzędników, to był bandytyzm. Prości ludzie uważali, że opór i bojkot nowej władzy nie ma sensu, bo z tym mocarstwem ułożyli się nawet Amerykanie. Większość "wyklętych" zdawała sobie sprawę w jakiej beznadziejnej sytuacji się znajdują. Te frustracje topili w alkoholu i wyżywali się na prostych ludziach, którzy akceptowali nowy porządek. Jak mogli wątpić w siłę tego porządku skoro wprowadzają go ci, co przegonili Niemca z połowy Europy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasów WYKLĘTYCH nie mogę pamiętać, gdyż nie było mnie wtedy na świecie. Pamiętam natomiast czasy SAMOOBRONY , jej przywódców i szeregowych działaczy-> żołnierzy. Dziadek mi tłumaczył, że "wyklęci" to taka samoobrona z karabinami. Jeśli to prawda, to nie powinniśmy stawiać pomników żadnej samoobronie, ani tej z karabinami, a tym bardziej tej bez karabinów. [media]http://www.youtube.com/watch?v=LU_GXa8jBdE[/media]    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czasów WYKLĘTYCH nie mogę pamiętać, gdyż nie było mnie wtedy na świecie. Pamiętam natomiast czasy SAMOOBRONY , jej przywódców i szeregowych działaczy-> żołnierzy.
A ja pamiętam czasy Stana Tymińskiego i "czarnej teczki". Tymiński, Lepper i 'Samoobrona" mają tyle wspólnego z Żołnierzami Wyklętymi, co ty z historią :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczekać, szczekać czerwone pieski :D w końcu powyzdychacie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie dlaczego na żołnierzy podziemia antykomunistycznego mówi się "wyklęci , przeklęci" ? Słyszałem że dlatego że ludzie ze wsi ich przeklęli i wyklęli za to że  ich mordowali i zabierali dobytek. Słyszałem że mjr. Zygmunta  Sendzielarza nazwali " Łupaszką" dlatego że łupił biednych. Wie może ktoś coś więcej na ten temat? Jak jeszcze ludzie nazywali tych bandziorów z lasu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie dlaczego na żołnierzy podziemia antykomunistycznego mówi się "wyklęci , przeklęci" ? Słyszałem że dlatego że ludzie ze wsi ich przeklęli i wyklęli za to że  ich mordowali i zabierali dobytek. Słyszałem że mjr. Zygmunta  Sendzielarza nazwali " Łupaszką" dlatego że łupił biednych. Wie może ktoś coś więcej na ten temat? Jak jeszcze ludzie nazywali tych bandziorów z lasu?
  Biedny mały kaziu, który ciągle udzielasz się w wątku (dyżurnie) pod różnymi pseudonimami :D :D :D - już ci to antykomunista w poście #43 tego tematu odpowiedział:     Jednak imbecyle, nie mający pojęcia o temacie nie powinni pisać na forum. Określenie „żołnierze wyklęci” powstało w 1993 – użyto go pierwszy raz w tytule wystawy Żołnierze Wyklęci – antykomunistyczne podziemie zbrojne po 1944r. Termin „żołnierze wyklęci” upowszechnił Jerzy Śląski publikując książkę o takim tytule. Piszesz, że "żołnierz nie strzela do polskiego munduru i godła" ...Za to UB we współpracy z sowieckim NKWD strzelać już może ? To tylko działa w jedną stronę - obcy, polskojęzyczny rząd, wychowany i indoktrynowany w Rosji Sowieckiej miał monopol na mordowanie własnych obywateli, sprzeciwiających się sowietyzacji kraju ? Zanim zaczniesz wypisywać głupoty, najpierw poczytaj, co ci gloryfikowani przez ciebie komuniści wyprawiali: http://pl.wikipedia....awa_augustowska http://lubczasopismo...j-polsce-liczby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
URAAAA!!!,NA MOSKALA!!!!.....a on  nam zakręci kurek i pocałójta w d... wójta .Ech maładiec...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://youtu.be/NOGdq1MdJ-U czy to też jest hymn żołnierzy wyklętych? :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...